en fa
en fa

درباره ایپاکو

درباره ما

درباره شرکت ایپاکو
می خواهیم به صورت شایسته در خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز قدم برداشته و با ارائه مفهومی تازه در زمینه تخصصی زنجیره تامین کالا و ارائه خدمات ، گامی بزرگ در افزایش دانش و توان عملیاتی صنعت پلی اتیلن ایران برداریم
ایپاکو کیفتی بی حد و مرز

درباره ایپاکو

آنچه امروز موجب رشد و توسعه یک کشور میشود، استفاده درست از منابع و کمک به سازمان های بزرگ و کوچکی است که در هر ارگونومی کسب و کاری موجب افزایش توان عملیاتی و بهره برداری بیشتر در زمینه ساخت و تولید و یا ارائه خدمات می شوند.

مسلماً شما هم با ما هم عقیده خواهید بود که صنعت پلی اتیلن در ایران یکی از صنایع مهم و اساسی کشور است که علاوه بر گسترش و حجم منابع مالی که در اختیار دارد معضلات و مشکلات عدیده ای را نیز همراه خویش دارد که این عوامل موجب شده است معضلات بزرگی را پیش روی متخصصان محترم صنعت پلی اتیلن از جمله شما قرار دهد. معضلاتی که چه در سطح تامین کنندگان و سطح تولید کنندگان محترم و چه در سطح شرکت ها و سازمان هایی که به تامین قطعات پلی اتیلنی نظیر انواع لوله های پلی اتیلن، اتصالات پلی اتیلن و ...... نیازمند هستند ، موجب از دست رفت سرمایه های تامین به دلیل عدم دست یابی به اطلاعات فنی و سایر اطلاعات مورد نیاز تخصصی که در جهت تامین محصولات پلی اتیلنی نیاز است بشود.

حتماً شما نیز می دانید که عدم دست یابی به منابع دانشی در جهت شناسایی تامین کنندگان دست اول و دستیابی به گروهی با دانش فنی، تجربی و علمی خوب برای مشاوره و تامین محصولات با کیفیت جهت انجام بزرگترین پروژه های عمرانی در زمینه آب رسانی، گاز، کشاورزی (که محصولات پلی اتیلنی در آن ها بسیار پر کاربرد هستند) ، یکی از عارضه هایی است که سال ها ، این صنعت را آزرده است و علاوه بر آن در بسیاری از مواقع به از دست رفت سرمایه ها و منابع های حیاتی و طبیعی کشور نظیر، آب و گاز شده است. که این موضوع با توجه به معضلات بزرگ آب و تغییرات ارگونومیکی که کشور عزیزمان ایران با آن درگیر است، می تواند صدمه های جبران ناپذیری را چه در حال حاضر به شرایط اقتصادی کشور و چه به سطح روابط کشور عزیزمان ایران در آینده بزند.

برای همین منظور گروهی از جوانان و متخصصین صنعت پلی اتیلن ایران با نام تجاری ایپاکو ،برای اولین بار در ایران و در جهت همگرایی بیشتر و افزایش توان عملیاتی بالقوه موجود در این صنعت برآن شدند تا با استفاده از دانش و توان تخصصی خویش جهت برطرف نمودن موضوعات مطرح شده بالا و علاوه بر آن موارد زیر:

 

01

یکی از معضلاتی که صنعت لوله و اتصالات پلی اتیلن با آن مواجه است وجود واسطه های فراوان ما بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان نهایی است که در برخی مواقع تشخیص دسته اول بودن کالا بسیار مشکل است.

02

بدلیل استفاده از مواد پلیمری در تولید لوله اتصالات پلی اتیلن و خاصیت برگشت پذیری مواد پلیمری مواد پلی اتیلن را می توان چندین بار مذاب کرد و از آن استفاده نمود ، این اتفاق از نظر استاندارد ملی تولید لوله و اتصالات پلی اتیلن ممنوع است و لوله و اتصالات پلی اتیلن را می بایست با مواد اولیه نو و دست اول تولید کرد ، لذا تشخیص نو بودن مواد در این محصولات بدون آزمایش و به صورت چشمی بسیار مشکل است.

03

بدلیل هزینه حمل بالای لوله های پلی اتیلن و اتصالات مربوطه برای بعضی مناطق خریداری این محصولات و سورس یابی مناسب ترین تولید کننده کاری مشکل است.

04

بدلیل گران بودن مواد پلی اتیلن حجم ریالی لوله های پلی اتیلن و اتصالات پلی اتیلن حتی در پروژه های کوچک قابل ملاحظه بوده و تامین مالی جهت خرید این محصولات بسیار مشکل است.
از این رو بر آن شدیم تا در این مسیر و برای رسیدن به سازمانی هر چه چالاک تر همراه شما مدیران و صنعتگران عزیز باشیم ، شرکت ایپاکو با ایجاد دپارتمان های تخصصی در حوزه های نفت-گاز و پتروشیمی، آب و فاضلاب، کشاورزی ، آماده ارائه کلیه خدمات لازم در زمینه تامین انواع لوله، اتصالات، شیرآلات و تجهیزات مورد نیاز در صنعت پلی اتیلن کشور مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی می باشد. و در جهت همگرایی بیشتر با دیگران متخصصین و عزیزان و شرکت های تولید کننده و تامین کننده، محصولات پلی اتیلنی با ارائه راه حل های بنیادین از قبیل راه حلهای زیر:

01

شرکت ایپاکو با استفاده از تجربه حضور 15 ساله مدیران خود در این عرصه به خوبی تولیدکنندگان اصلی و واقعی را می شناسد و اطمینان دست اول بودن این محصولات را به شما می دهد.

02

شرکت ایپاکو با اتکا به دانش مهندسان پلیمر فعال در مجموعه خود و با ارتباطی که با معتبرترین آزمایشگاه ها و شرکت های بازرسی این صنعت دارد وجود محصولات با کیفیت و ساخته شده از مواد اولیه نو را تضمین می کند.

03

ایپاکو با استفاده از ساز و کار های مالی طراحی شده جهت ایجاد اعتبار برای پیمانکاران و خریداران لوله و اتصالات پلی اتیلن ، فشار مالی وارده به مصرف کنندگان نهایی را به حداقل خواهد رساند.

04

ما با پیاده سازی فرایند کاملاً علمی در حوزه زنجیره تامین و دسته بندی منطقه ای آنها و با شناخت کافی از تولید کنندگان استان های مختلف مناسب ترین و نزدیک ترین تولید کننده را انتخاب و هزینه حمل حداقلی را برای محصولات خود بوجود آورده ایم.

می خواهیم به صورت شایسته در خدمت رسانی در حوزه های بزرگ و تامین بهینه، به موقع، بهترین کیفیت به مشتریان خویش قدم برداشته و گامی بزرگ در زمینه تخصصی و افزایش دانش و توان عملیاتی تمامی اجزای زنجیره صنعت پلی اتیلن ایران اقدام نماییم.

خدمات ما

نفت و گاز و پتروشیمی

نفت و گاز و پتروشیمی

کشاورزی

کشاورزی

آب و فاضلاب

آب و فاضلاب

تامین کالا و تجهیزات پلی اتیلن در حوزه نفت و گاز و پتروشیمی

میهن ما ایران متعلق به نسل دیروز و امروز نیست، ما میخواهیم آرامش و اقتدار را برای فرزاندانمان به میراث بگذاریم، ذخائر نفتی و گازی این کشور منابعی محدود هستند، ما و شما همراهیم تا با پاسداری ازین منابع این امر را محقق کنیم. استفاده از کالای پلی اتیلنی مطلوب در اجرای پروژه های صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی آرمان مان را به حقیقت نزدیک تر خواهد کرد ، تیم ایران پلی کو با تکا به دانش و تجربه منابع انسانی خود قادر است شما را در تهیه و تامین لوله و اتصالات فلزی ، لوله و اتصالات پلی اتیلن ، شیرآلات صنعتی ، ابزار دقیق و تجهیزات کنترلی و سایر کالاهای مورد نیاز در صنعت پلی اتیلن ، یاری رساند.

تامین کالا و تجهیزات پلی اتیلن در حوزه کشاورزی

در عصر حاضر با گسترش جمعیت جهان و نیاز به تامین غذا برای انبوه جمعیت از یک سو و کمبود آب، انرژی و زمین‌های قابل کشت از سوی دیگر، روش‌های سنتی کشاورزی دیگر پاسخگوی نیاز غذایی جمعیت جهان نیست ، لذا استفاده از روش های نوین کشت و برداشت محصولات با هدف بهبود بهره‌وری امری الزامیست بنابراین انتظار می‌رود با رویکردی هماهنگ و یکپارچه و بکارگیری کشاورزی هوشمند، بیش از پیش بر روی استفاده بهینه از منابع و افزایش بهره‌وری تمرکز شود.
روشن است کشور عزیزمان ایران نه تنها ازاین قاعده مستثنی نیست بلکه باید با توجه به بروز تغییرات اقلیمی و کاهش ذخائر آبی و اهمیت مدیریت آن و لزوم پایبندی به مسئولیت های اجتماعی در قبال فرزندانمان، در این امر پویا تر و اثر بخش تر گام برداریم. در این راستا مدیران مجموعه ایران پلی کو می کوشند تا با تامین مرغوب ترین کالاها و ملزومات پلی اتیلنی و ارائه مطلوب ترین خدمات کشاورزی و آبیاری ، باور خود را محقق و بدان متعهد باشند.

تامین کالا و تجهیزات پلی اتیلن در حوزه آب و فاضلاب

باتوجه به لزوم اصلاح زیر ساخت ها ی آب و فاضلاب کشور و همت مسئولان ایران عزیز برای آبرسانی به نقاط محروم کشور و استفاده بهینه از منابع آبی کشور و رودخانه های مرزی سرزمین مان و جلوگیری از هدر رفت آب شرب شبکه های قدیمی آب شهری و روستایی ، در سالهای اخیر استفاده از لوله و اتصالات فلزی و همچنین لوله و اتصالات پلی اتیلن و تجهیزات فاضلابی با هدف نوسازی شبکه های آبرسانی بیشتر گردیده حال آنکه عدم استفاده از کالای مطلوب در این میان بیش از پیش مورد توجه قرار می گیرد . مجموعه پلیکو با جمع آوری ابزارهای لازم در این زمینه یاری گر فعالان این حوزه خواهد بود.


1- تامین انواع لوله پلی اتیلن ،اتصالات فلزی و پلی اتیلنی، تجهیزات و ملزومات مورد نیاز در بخشهای انتقال آب کشاورزی، آبیاری تحت فشار و گلخانه ها
2- طراحی و اجرای طرح ها و پروژه های:
 • آبیاری تحت فشار (قطره ای و بارانی)
 • گلخانه با سازه های فلزی
 • استخرهای ذخیره آب ژئوممبران
 • خطوط انتقال آب کشاورزی و ایستگاه پمپاژ
 • سازه های هیدرولیکی شامل بند ها، کانال های انتقال آب،زهکشی روباز ،کالورت و پل،تنظیم کننده ها
 • لوله گذاری و جوشکاری هیدرولیک لوله پلی اتیلن
 • شبکه های زهکشی اراضی غیر قابل استحصال
 • حوضچه ها و استخرهای پرورش ماهی و تکثیر آبزیان

کالا و تجهیزات پلی اتیلن در حوزه آب و فاضلاب
 • لوله و اتصالات پلی اتیلن
 • لوله پلی اتیلن چند لایه
 • لوله دوجداره کاروگیت
 • لوله دوجداره اسپیرال
 • منهول پلی اتیلن
 • مخزن پلی اتیلن
 • سپتیک پلی اتیلن
 • لوله و اتصالات پی وی سی
 • لوله و اتصالات فولادی
 • اتصالات چدنی
 • شیر آلات

چرا ایپاکو ؟

ما معتقدیم توسعه پایدار، بهبود مستمر و مشتری مداری در تمامی فرآیندهای سازمان ما یک ارزش و فرهنگ جاری است و با جدیت برای تحقق تعهدات ذیل تلاش می کنیم.

01

تاکید بر کیفیت ارائه خدمات به عنوان عامل افزایش توان رقابتی و ائتلای فرهنگ مشتری مداری با سرلوحه قرار دادن اصل توجه به مسئولیت های اجتماعی.

02

تلاش در راه بهبود هر چه بیشتر فرآیند ها و در نهایت ارتقای سطح کیفی ارائه خدمات به عنوان سازمانی یادگیرنده، استراتژی محور و مبتنی بر فن آوری اطلاعات ضمن پایش تحولات تکنولوژیکی، استفاده از آمار، اطلاعات و ابزارهای تجزیه و تحلیل آماری و بهره مندی از تجربیات موفق و نا موفق.

03

اعتقاد به کار گروهی و توجه به بهره وری ضمن رعایت اصول و حریم اخلاقی و اولویت در راستای انجام کارها به طور کامل و به بهترین نحو.

04

توجه به نیروی انسانی به عنوان مهمترین سرمایه و عامل کسب و کار و اهتمام به شایستگی در زمان گزینش،آموزش،به کارگیری مناسب و واگذاری مسئولیت و مراقبت از بهداشت روانی کارکنان،بها دادن به ایده ها و خلاقیت افراد و مشارکت در تصمیم گیری ها جهت ایجاد انگیزه هر چه بیشتر در پرسنل.

تماس با شرکت ایپاکو

تلفکس 28422514-021 ( 10 خط )

 موبایل 09128592975

 


 

دفتر مرکزی : تهران ، بلوار مرزداران ، خیابان ابراهیمی ، خیابان آرش ، کوچه الوند2 ، پلاک13 ، واحد5

 


ایمیل شرکت ایپاکو

iipaco@

info@ipa-co.com


ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه
9:00 صبح الی 18:00 بعد از ظهر
پنجشنبه ها
9:00 صبح الی 18:00 بعد از ظهر
جمعه ها
تعطیل میباشد

سفارشات روز جمعه، روز شنبه ارسال خواهد شد

logo-samandehi